Author
Topic: Scriptek & Ötletek  (Read 8187 times)

Mettyu

  • Nolifer
  • 720 hu
  • Anyád
Scriptek & Ötletek
2015-06-28 18:25:57
Az utóbbi időben elég komoly problémát okozott nekünk, hogy a cw szerverünk nem működött vagy használhatatlan volt, ezért kénytelenek voltunk beszerezni egy újat. Hál' Istennek Doki egész gyorsan meg is oldotta ezt a problémát, viszont a scriptek beszerzése már egy bonyolultabb folyamat. Tehát szeretném megkérni azokat akik esetleg tudnának(és akarnak) cw szeróhoz szükséges scripteket szerezni/küldeni azok keressenek meg skypon. Ötleteket is szívesen fogadok a kreatív elméktől.

Előre is köszönöm!  8)

Gr0x

  • Leader
  • 277 hu
Re: Scriptek & Ötletek
#1 2015-06-28 19:04:13
lehetne oan hogy igy ki lehet álni egymás elen klánoknak és akor számoja a pontokat meg ezek nem?:D szal tod így irja fen hogy mongyuk god (gladitors of darkes) vs msc( menö srácok klányja) és akor oda irja hogy 2-0 mer ugye a god job mint a msc és akor 2-0ra vezet XD de amugy az msc-ét csak ki találtam oan nem is létezik amugy XD na és akor igy mutassa és akor igy lehetne warozni ami ugye háborut jelent ok? na ha tecet az ötlet vagy valami egyéb ötletetek van az ötltetmhez akor irjatok nyugotan komiba meg ijenek ok?:D ha kel segicség pl cwk lebonyolitásában akor segitek szivesen ok metyu?:D

Mettyu

  • Nolifer
  • 720 hu
  • Anyád
Re: Scriptek & Ötletek
#2 2015-06-28 19:33:32
Hibát követtem el

Peso

  • Senior member
  • 185 hu
    • http://godclan.hu
Re: Scriptek & Ötletek
#3 2015-06-29 00:11:13
lehetne oan hogy igy ki lehet álni egymás elen klánoknak és akor számoja a pontokat meg ezek nem?:D szal tod így irja fen hogy mongyuk god (gladitors of darkes) vs msc( menö srácok klányja) és akor oda irja hogy 2-0 mer ugye a god job mint a msc és akor 2-0ra vezet XD de amugy az msc-ét csak ki találtam oan nem is létezik amugy XD na és akor igy mutassa és akor igy lehetne warozni ami ugye háborut jelent ok? na ha tecet az ötlet vagy valami egyéb ötletetek van az ötltetmhez akor irjatok nyugotan komiba meg ijenek ok?:D ha kel segicség pl cwk lebonyolitásában akor segitek szivesen ok metyu?:D

ROFL

edit: nice grox, 10/10 m8
Nem.

Mettyu

  • Nolifer
  • 720 hu
  • Anyád
Re: Scriptek & Ötletek
#4 2015-06-29 00:53:46
.

 

Designed by Surge