Author
Topic: Kis halmaz  (Read 7897 times)

ZsoXa

  • Nolifer
  • 240 hu
Kis halmaz
2015-09-08 13:54:37
-Én személy szerint visszavágnám a jelenlegi pénzösszegeket, mert elég nagy "infláció" lenne a szerveren ha a dolgok árát megnövelnénk a megnövekedett pénzek miatt. Az, hogy ez milyen formában történik, azt el lehet dönteni. Csökkenteném a szerencsejátékokból kis időnként nyerhető pénz mennyiségét és inkább heti szinten 1-1 ember nyerhetne igazán nagy összeget, PotD-nek nagyobb jelentőséget adnék pénzszerzés tekintetében.
(Pl achievement, h "Kidobtam a pénzem a semmire" és kurvasok pénzért meg lehet venni)

-Player of the Week-el nem tudom, hogy mi van de erősen preferálnám, hogy megvalósuljon, méghozzá valamilyen jelöléssel (nem chatboxban néha kiírva), hogy mindenki láthassa a nagyszerű illetőről, hogy ő az akinek sikerült. - Achievementet is kíván :D

- A szabályzat, amely az adminok jogosultsági körét leírja még mindig nem került megírásra, ebben szívesen segítek de jó lenne valaki akivel lehetne erről konzultálni.

- A nem tesztelt tagokat (narancs) le kéne tesztelni / ha még nem elérhető megválni tőle.

- A Gr0x által kért új szerverekkel gondolom nem sok előrelépés történt, szerintem jobb lenne a jelenlegiekre fókuszálni, max 1et megtartani az újakból.

- Egy DD CW szervert jó lenne összehozni Mettyu-val cooperálva amit esetleg más clanok is használhatnának CW-re. Így próbálva egy kicsit mod meg laggmentesebb szervert kialaktítani cw-kre. (Leválthatná a mostani privátot ami semmilyen funkciót nem tölt be)

Gr0x

  • Leader
  • 277 hu
Re: Kis halmaz
#1 2015-09-08 14:23:34
Jó ötletek, szívesen csinálnám is őket, de jelenleg sem energiám, sem időm, sem kedvem nincs ezzel foglalkozni.

Majd ha lesz egy pár nap egymás után amikor simán ráérek, nem csak mondjuk napi 1-2 órára, hanem esetleg 4-5, akkor megpróbálok elintézni jópár dolgot

Crys

  • Leader
  • 479 hu
Re: Kis halmaz
#2 2015-09-08 15:09:56
(Leválthatná a mostani privátot ami semmilyen funkciót nem tölt be)
Az a teszt szerverem báttya.

Mettyu

  • Nolifer
  • 720 hu
  • Anyád
Re: Kis halmaz
#3 2015-09-08 15:26:37
Tudunk cw-zni máshol is, de azért jobb lenne saját szerón :D

 

Designed by Surge