Author
Topic: RUNOLÁSÉRT JÁR A BANN? BINDER LAGGEREKNEK PEDIG NEM?!  (Read 7618 times)

DMNK’

  • Nolifer
  • 163 hu
  • DD Leader
Neyts attól hogy nem vagyunk neked szimpik, nem kéne a rangoddal visszaélni.. 3 player a pályán, Felixen megy össze vissza, a másik 2 üti egymást, MI A FASZNAK KELL EZÉRT KIBANNOLNI? (Felixent) 1. Nem időhúzás, 2. a runolás alap dd dolog, 3. a lagger geci binder állatok meg nyomhatják a bindjeiket ezerrel, nem jár bann. Ennyi erővel bannolhatnád magadat is ha éppen nem ütközöl le valakit. Kérem az unbant is, és azt is hogy a god ne járassa le magát ilyen adminokkal a továbbiakban. - Hype

Rally11

  • Wannabe
  • 13 pt
Egyetértek Hype (JOGOS)!!!

Flash.

  • Wannabe
  • 13 hu
    • Las Venturas RolePlay
nyugodj meg attól megnyugszol.

Felixen

  • Inactive
  • 1 hu
Nem nagyon értem miért kaptam bannt, de ő biztos tudja  ..

Neyts

  • Geek
  • 56 hu
megmagyarázom, de csak mert sokan vagytok.
többször figyelmeztettelek félix, hogy változtass a játékodon. miért? mert igazságtalan a többi faszlámával szemben, hogy valaki (aki szintén egy hulladék player) azért marad a legvégéig életben, mert kerüli a fightokat, campel, runol. ilyen alapon mindenki runolhatna és NEM LENNE JÁTÉK A KIBASZOTT SZERVEREN.
nagyon ritkán bannolok figyelmeztetés nélkül, ha hallgatsz az admin szavára még most is a szeron campelhetnél. de balfasznyomorék vagy és olvasni se tudsz.

close please

utokepes

  • Nolifer
  • 102 hu
  • Mykanic
ha hallgatsz az admin szavára még most is a szeron campelhetnél.
most saját magad ellen beszéltél

Neyts

  • Geek
  • 56 hu
nyilván tovább campelne, amikor nem vagyok ott a szerveren
jezusom

DMNK’

  • Nolifer
  • 163 hu
  • DD Leader
Inkább akkor nem lenne JÁTÉK a szerveren, ha minden embert bannolnál ezzel az indokkal!:/ Megutálnák a szerót.

Buster

  • Nolifer
  • 217 pl
  • te fasz geci megbasztam a kurva anyadat
jop fasz fogbd bazd fasszopo

 

Designed by Surge