Author
Topic: Aveiro jelentkezése  (Read 2912 times)

Aveiro

  • Inactive
  • 1 hu
Aveiro jelentkezése
2013-10-17 22:47:58
Játékban használt nevem: Aveiro

Előző neveim: Jake, Ron

Születési idő: 1998-08-05

Lakóhely: Budapest

Játék kezdésének éve: Úgy 2010 körül

Előző klánjaim: Os, P|, H|

Itt játszom, játszottam: GoD 100% DM

Egyéb információk: 15 éves középiskolás tanuló vagyok, és jelenleg informatikát és angolt tanulok magas óraszámban. Amikor elösszőr rátaláltam a GoD-ra még nagyon kezdetleges volt, de már akkor nagyon tetszett. (Hamp, Tara stb.) Nem folyamatosan játszom 2010 óta, kisebb-nagyobb kihagyásaim voltak. Mostanában fogalmazódott meg bennem az a kérdés, hogy mi lenne, ha jelentkeznék a GoD-ba hisz már 3 éve játszom a szerveren, és mindig is GoD-os szerettem volna lenni. Na meg ez a jó kis GoD-os társaság is nagyon bejön nekem . Így a végére hagytam meg a személyes tulajdonságaimat.: Általában megértő, nehezen felhúzható, és magabiztos ember vagyok. Persze vannak rossz tulajdonságaim is, hisz emberből vagyok, ilyen például: ha sikerül valakinek nagyon felhúzni akkor eldurran az agyam és akár olyanokat is mondhatok ami nem éppen rám vall, és hát időnként kicsit kapkodós is tudok lenni.
Nos így ennyit szerettem volna mondani magamról, és a GoD-os pályafutásomról.

Így utólag hozzáteszem, hogy az Os, és a P| megszűnt, a H| pedig az én kis személyes klánom amit én csináltam, és én is vagyok csak benne, félreértés ne essék nem vagyok egy clan jumper
Last Edit: 2013-10-17 22:56:17 by Aveiro

.exAmp#

  • Guest
Re: Aveiro jelentkezése
#1 2013-10-25 09:55:13
Normális, jó fej srác! Támogatom!

PixH

  • Geek
  • 80 hu
Re:Aveiro jelentkezése
#2 2013-12-08 22:51:06
Sajnálom, de a jelentkezésedet elutasítottuk.

Sok sikert kívánunk a jövőben más klánokban!

 

Designed by Surge