Author
Topic: Atiii Jelentkezés  (Read 2797 times)

Atiii

  • Active
  • 28 hu
Atiii Jelentkezés
2013-10-20 22:00:19
Sziasztok!
Himpli Attilának hívnak, játékban pedig az Atiii nevet foglalom el.

Előző nevem a játékban: Nem volt előző név, csak ez!
Jászszentandráson élek, amely Szolnok megyében található.
A játékot 2013 elején kezdtem el.
Előző clanjaim: FBG amely Mati irányítása alatt állt és csak baráti fontosság miatt voltam ott.

Rengetegen ismernek a játékban, hiszen mikor fent vagyok, nincs olyan időszak, hogy ne legyen nevetés a szerveren.Bárkivel le tudok állni beszélgetni, hiszen fontos rólam azt  tudni, hogy barátkozós típus vagyok.Régebben jártam fel DD szerverre elég jól ment, majd áttértem DM szerverre ami nagyon szimpatikus számomra és elnyerte a tetszésem! Nagyon jól érzem magam a DM szerveren, egyszerűen imádok fel járni, néha-néha DD szerverre is feljárok természetesen de kevésbé annyira mint a DM szerverre. Annyira profi nem vagyok ezt érdemes tudni, de viszont elugrálgatok és igyekszek egyre jobb lenni!
Lényegében azért szeretnék a clanba jelentkezni, mivel ismerek belőle egy két embert akik nagyon jó arcok és el vagyok velük, valamint azt tisztelem bennetek,hogy hatalmas összetartó közösség vagytok, elég rég óta meg vagytok mint clan és ez fontos egy csapatban,hogy összetartó és rég óta kitartóan játszanak.Ezért nem is vagyok ebben-abban a clanba mivel én nem vagyok az a típus,hogy ide oda ugrálok clanokban. Én keresek egy olyan közösséget ahol  fantasztikus élet van és kitartóak,össze szedett, nem oszlanak hetente majd 2 hetente újra van clan. Úgy érzem,hogy ez az a clan amit én kerestem!
Egyéb információ amit el tudnék mondani magamról az annyi,hogy 18 éves srác vagyok Jászszentandráson élek, imádok focizni, valamint bármilyen sport leköt, lényeg a mozgás! Jelenleg OKJ tanfolyamon tanulok Rendszergazda szakon, még van 2 évem, érettségim már megvan! Remélem elnyertem tetszéseteket!
Üdvözlettel Atiii

.exAmp#

  • Guest
Re: Atiii Jelentkezés
#1 2013-10-25 09:50:45
Támogatom!

PixH

  • Geek
  • 80 hu
Re: Atiii Jelentkezés
#2 2013-11-05 00:29:24
Örömmel közlöm, hogy a jelentkezésedet elfogadtuk.

Üdvözöllek a klánban!

Crys

  • Leader
  • 479 hu
Re:Atiii Jelentkezés
#3 2013-12-03 16:28:49
Próbaidő után elutasítva.

 

Designed by Surge