Author
Topic: Team ötlet~  (Read 6574 times)

ZeKK

  • DM member
  • 106 hu
Team ötlet~
2013-12-31 08:14:25
Jólenne beleírni az F4es userpanelba egy tab-ot hogy, Team vagy Clan és a mostani autoteamot meg lehetne offolni. Ez mért jó? Ha pl klán névvel jössz fel, az autoteam betesz téged egy teambe alapból és ez ilyen noname 11éves hülyegyerekeknél néha irritáló is. A javaslatom a következő: F4en belül a Team tabnál, lehessen kreálni egy teamot egy bizonyos ingamecash összegért, aminek meglehet adni a tag-ot, hogy mit írjon ki a scoreboardon a teamhoz és a team színt. Ezenfelül a teamhoz lehessen hozzáadni membereket ugyanúgy f4-en belül, mert ha valaki csak úgy random magára veszi a tag-et, azt ne tegye be teamba, csak akit inveltem userpanelből. Lehessen rangokat adni, szal member,moderator meg ilyenek úgy klánon belül. Meg lehetne írni hozzá egy olyat is, hogy member gomb, arrarányomsz, akkor kiírja kik vannak benne a klánba, és aki mondjuk 1hete nem játszott annak kiírja a neve mellett, hogy INACTIVE aki meg játszott az elmúlt 1 héten annak meg ACTIVE :D Így hirtelen ez elég erősnek hat. :D

Woods

  • Geek
  • 51 hu
  • ♥ Sword Art Online ♥
Re: Team ötlet~
#1 2013-12-31 14:52:44
"Lehessen rangokat adni, szal member,moderator meg ilyenek úgy klánon belül."

Még nagyobb játszóteret akarsz? Hülyeségnek tartom. Az Inactive cucc meg elég felesleges, mert úgyis tudod, hogy volt-e fent vagy nem, és ha érdekel valami valakit ott van Skype, TS stb. ott úgyis tudnak beszélgetni erről. Alapjában az Autoteams az egy jó ötlet.
Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.
~Winston Churchill~

ZeKK

  • DM member
  • 106 hu
Re: Team ötlet~
#2 2014-01-01 16:57:57
Woodyka tudom, hogy te régimódi vagy és egy fakockával is el tudnál játszani.. De mivel Crys elég szépen írja az userpanelt és lesz a közeljövőben modshop is elméletileg, a "Team Manager" mért maradjon ki? :D Amúgy tudom, hogy elég jó az autoteam amit eeew írt, de engem nagyon idegesít mikor írnék magamnak nevet, és pl ha így írom: ~ZeKK#, akkor kreál nekem egy ~ teamot -.-". Ám vannak olyan playerek is, pl UppeR régi gépével, hogy skype vgy ts mellett fps laggja volt mtaba. Teamon belül meg ugye van voice chat :D

Woods

  • Geek
  • 51 hu
  • ♥ Sword Art Online ♥
Re: Team ötlet~
#3 2014-01-02 17:42:26
Az engem nem érdekel, hogy milyen team manager lesz, csak a jogokat nem kéne ingyen osztogatni, gondolj bele jön egy 11 éves össze szedi a pénzt rá, megveszi a teamet és neki ott x joga lesz, azaz tud trollkodni vele ahogy csak tud. Az, hogy ingame lehet beszélni, nem ad okot arra, hogy tök feleslegesen ott legyen a neved mellett, hogy INACTIVE, hisz ha feljön akkor miért lenne inactive? Attól, hogy nem jár fel gyakran valaki, az nem azt jelenti, hogy inaktív is.

U.I - A fakockával igen is jól el lehet lenni!
Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.
~Winston Churchill~

ZeKK

  • DM member
  • 106 hu
Re: Team ötlet~
#4 2014-01-02 20:29:56
Kissé félre értelmezted. Klánon belüli "jogokról" beszélek, szal van a Leader, az tud embereket kidobni a klánból meg invelni, Moderator aki pl tud embereket felvenni. Member-nek meg nincs joga kidobni senkit a klánból meg bevenni sem. :D
Ez az inaktivitás dolog meg lehet, hogy cicoma.. de legalább akkor azt írja ki, hogy mikor játszott a szerveren az adott illető.

Woods

  • Geek
  • 51 hu
  • ♥ Sword Art Online ♥
Re: Team ötlet~
#5 2014-01-02 20:59:18
Nem azt írtad. De úgy már nem lenne rossz
Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.
~Winston Churchill~

Re: Team ötlet~
#6 2014-03-25 15:45:17
Szerintem jó ötlet:D Elején énis félreértettem ezt a rangos cuccot de utána értettem:D +1

Nutella

  • Geek
  • 74 hu
  • Kocka vagy!
Re: Team ötlet~
#7 2014-03-25 17:04:23
Támogatom. Ez most meg tetszett.  :D

 

Designed by Surge