Author
Topic: Asd counter Strike féle mod  (Read 6208 times)

ZsoXa

  • Nolifer
  • 240 hu
Asd counter Strike féle mod
2014-01-05 15:57:53
Hali, nem igen vagyok aktív, de amikor fent vagyok, akkor is legalább az 1/4e az embereknek egy csapatban van, vagy még többen, ami nagyon jó ha benne vagy, ez tény, viszont ha nem lennék benne, engem frusztrálna, hogy 10en lelöknek. Lehetne 1 olyat eszközölni, hogy ha n számot meghaladja egy teamben az emberek száma pl, akkor feljön 1 mapválasztáshoz hasonló poll, amiben szavazhattok, hogy legyen 2teames fight, vagy ne. Amennyiben megszavazzák, akkor mindenkit felosztana 2 teamre, és mehet a játék counter strike féle módban, tehát pl x mapon keresztül számolná a teamek pontját. Durvább feature, hogy a teameket balanceolva felosztja a script, ami megoldható a playerek statjainak köszönhetően.
Véleményeket please!

Hardy

  • Nolifer
  • 152 hu
Re: Asd counter Strike féle mod
#1 2014-01-06 15:32:19
Előnyös lenne, mert így pubon is lehetőség nyílna a tw normális gyakorlására is, ami valljuk be nem hátrány.
Plusz erre a team dologra lehetne még achievementeket rakni, a győztes csapat kaphatna plusz xp-t, ezáltal egy kicsit előrébb hozná a DD-t a DM-el szemben, hiszen DM-en sokkal könnyebben jön így is az xp.
Bár szerintem, ha van fent y ember, akkor is már rákérdezhetne, így jobban feldobná a játékélményt..
Bár annyi hátulütője lenne, hogy ha valami buta kis öcsivel vagy egy csapatban, az simán képes arra, hogy team killezzen...

 

Designed by Surge