Author
Topic: aRc's JR. Sok.0  (Read 2878 times)

eLBe

  • Nolifer
  • 175 hu
  • GoD Rap Triology
aRc's JR. Sok.0
2014-05-18 10:27:22
Nem ZsoXa,a te kedvedért se írom át a JR-em. Ugyan az lesz benn mint 2 hete,feleslegesen olvassátok. :D

Játékban használt nevem: aRc
Előző neveim: eLBe
Születési idő: 98-07-10
Lakóhely: Kaposvár,Somogy
Játék kezdésének éve: 2007
Előző klánjaim: SG , fwf , GoD
Ebben vagyok jó: DM
Itt játszom, játszottam: GoD 100% DM
Beszélt nyelvek: Angol , Magyar , Francia(alap)
Skype cím: ladomerszki.bela

Miért szeretnék tag lenni:

Az utóbbi időkben elég sok probléma van velem. Ámbátor akárhányszor kilépek mindig megbánom és csak arra a döntésre jutok,hogy mégse kellett volna kilépni. Sajnos ,  a GoD az egyetlen klán ahol jól érzem magam , a vitáktól függetlenül. Meg se tudom számolni hányszor voltam már tag,mint DD-n és mint DM-en,mégis megírom megint a jelentkezést aztuán,hogy megkaptam az utolsó utána esélyem. Valószínűleg nem sok támogatást fogok kapni,de talán pár ember még szeret annyira,hogy alamizsnából támogasson.:D
Hajlandó vagyok végigvárni a próbaidőm,az aRcomból vissza veszek,és teljes mértékben megváltozok(de ugyan akkora király maradok).
A játékom sokat javult a kezdetek óta és úgy érzem megfelelek a követelményeknek!(Bár nem vagyok "OP".)


Egyéb információk:

15 éves vagyok. Kaposváron lakom és itt is születtem. Kereskedelmi iskolába vagyok elsőéves és vendéglátónak(mixernek) tanulok. Majdnem minden pénteken buliba , illetve "inni" járok,bár nem tartom magam alkoholistának. A klánból PaRaNoID-ot ismerem személyesen , elég nagy buzi,de ő ismer és tudja hogy ez csak egy hullám völgy volt nálam,amit a klánnal műveltem.:)


Héja evribádi
Last Edit: 2014-05-18 11:26:01 by aRc

Sausage

  • Nolifer
  • 265 hu
Re: aRc's JR. Sok.0
#1 2014-05-18 16:38:14
Quote
Majdnem minden pénteken buliba , illetve "inni" járok,bár nem tartom magam alkoholistának.
Nem is értem, hogy lehet egy mondatban emlegetni a pénteki bebaszásokat meg az alkoholizmust...xDxD

Re: aRc's JR. Sok.0
#2 2014-05-19 19:31:44
NEMÉRTEM ARC NEM!:C

Shift

  • Geek
  • 76 hu
Re: aRc's JR. Sok.0
#3 2014-05-20 13:59:38
Támogatom! :D

eLBe

  • Nolifer
  • 175 hu
  • GoD Rap Triology
Re: aRc's JR. Sok.0
#4 2014-05-28 20:31:58
Szeretném visszavonni a jelentkezésem.
Oka: Inaktivitás

PaRaNoID

  • Nolifer
  • 241 hu
Re: aRc's JR. Sok.0
#5 2014-05-28 20:43:03
Visszavonva.

 

Designed by Surge