Author
Topic: PANASZ  (Read 5888 times)

CCX

  • Wannabe
  • 19 hu
PANASZ
2014-06-12 20:13:17
Helloka.

Nevem:Elverlek
Aki ellen panaszt emelnék az a GoD teamből való.
Lassan már egy hónapja, hogy bant kaptam ezzel az üzenettel: "Ha nem vagy nyomorék gyere fel".
Hogy miért kaptam?
Lelöktem az egyik GoD-os játékost, mert hátulról lökdösött, ezért mivel amúgy is kanyar jött volna, gondoltam nem megyek neki, mert tudtam, hogy úgy is lelökne hátulról. Aztán kifordultam, hogy az oldalamnak nekimenve lecsússzon, és beleessen a vízbe. Pont így történt. Aztán elkezdett írni a chatbe olyanokat, hogy mozgásképtelen "kaki"(próbálom finoman kifejezni magam) meg, hogy nyo....rék, és vissza írtam, hogy miért lennék nyo..rék.... erre azt írta, hogy azért mert kiakart kerülni én meg lelöktem. Én meg írtam neki, hogy akkor se vagyok nyo...rék mert én direkt úgy csináltam, hogy lelökjem, és ekkor jött ugye a ban fentebb említett üzenettel. Szerintem semmi olyat nem tettem, amiért bant kellett volna kapnom, nem is értem igazából, hogy egyáltalán, hogy fordul meg ilyesmi egy admin fejében, hogy ok nélkül kibannoljon. Ha pedig félreértés volt, akkor előbb tisztázza már velem is, hogy miért bannol, és itt nem egy olyan üzenetre gondolok amit már fentebb említettem.
 
Remélem panaszom nem lesz hiába való!

Esetleges választ vagy a tényleges indok leírását megköszönném!
Last Edit: 2014-06-12 20:29:57 by Ventor55

 

Designed by Surge