Author
Topic: Audi a nabo  (Read 4038 times)

Audi a nabo
2014-06-17 12:21:25
Játékban használt nevem: #Audi~!.
Előző neveim: ---
Születési idő: 1999-08-07
Lakóhely: Budapest
Játék kezdésének éve: 2008
Előző klánjaim: |HeT|, [GoD], [FBG], |X5|
Ebben vagyok jó: DM
Itt játszom, játszottam: GoD 100% DM, TG, FFS, HeT, HD4Y, mG#, |X5|
Beszélt nyelvek: Magyar, Angol
Skype cím: hoffer.kisztofer
Miért szeretnék tag lenni: Mert itt vannak a barátaim és hiányzanak:c Ez volt a legösszetartóbb csapat amiben valaha is voltam.
Egyéb információk: Jégkorongozok. A GoD szerveren jó sok vitám volt mindenkivel még Crys-sal is volt és nem is hiszem hogy most már kedvel. Elsőnek az |X5| szerveren ismerkedtem meg az MTA DM részlegével és sok "híres" playerrel játszottam együtt mint pl.: Gus, Taraa. Be is kerültem az |X5|-be ám utána néhány héttel később fel is oszlott a csapat. Utána volt egy kis szünetem és a szünet után jártam fel magyar szerverekre. Első Magyar klán amiben voltam az a HeT volt. Utána mikor kirúgtak a Hell Energy Teamből átmentem az mG#-re játszani. Megpróbáltam oda jelentkezni, de elutasítottak. Utána csak a barátaimmal így noclanosok néven járkáltunk és hülyültünk az FFS és a TG szervereken utána ismertem meg az FBG-t, de nagy szerencsémre ott abbahagyták a vezérek a játékot és feloszlott a csapat. A későbbi időkben nem sokat játszottam de amikor feljártam a GoD-ra láttam Matit, hogy megint hordja az FBG csapat nevet a neve előtt. Akkor újra próbáltuk ketten útjára indítani az FBG, de nem sikerült. Utána írtam a jelentkezésemet GoD-ba. Mikor felvettek akkor Paranoiddal egyből elkezdtünk skypolni és azóta is tartjuk a kapcsolatot. Mikor kiléptem a GoD-ból akkor hívtak a HeT-be hogy segédkezzek. Oda is mentem mert unalmas volt a játék Warok nélkül. És most vagyunk a jelenidőben mikor a HeT-ből kiléptem mert nem voltak nagyon jók a Warok és most itt vagyok és írom a jelentkezésemet újra a GoD-ba. És a jövő ki tudja mit tartogat.

GilGameS

  • Senior member
  • 68 hu
Re: Audi a nabo
#1 2014-06-17 16:00:32
Sok sikert :)

Re: Audi a nabo
#2 2014-06-17 18:08:34
Köfi :)

UppeR

  • Nolifer
  • 104 hu
  • =)
Re: Audi a nabo
#3 2014-06-18 15:26:50
Meg vagy támogatolva.

Re: Audi a nabo
#4 2014-06-18 15:34:47
Imádlak<3 -4o

PaRaNoID

  • Nolifer
  • 241 hu
Re: Audi a nabo
#5 2014-06-21 12:06:43
Felvéve, üdv nálunk újra!

Crys

  • Leader
  • 479 hu
Re: Audi a nabo
#6 2014-07-11 12:10:05
Abbahagyta az MTA-t, szóval már nem tag. PaRaNoID nagyon előrelátó volt, nem is írta ki a taglistára, így levenni sem kellett. :D

!Shadeey.

  • Moderator
  • 15 sk
Re: Audi a nabo
#7 2014-09-01 14:46:07
:D

 

Designed by Surge