Author
Topic: Panasz again.  (Read 5785 times)

CCX

  • Wannabe
  • 19 hu
Panasz again.
2014-07-19 11:54:52
Kedves ZsoXa!
Előző témát amit nyitottam azzal a lényeggel zártad le, hogy még ÉN nyalizzak törököknek akik között ott volt Greed is, hogy ne kövessenek el szabálysértést.
1-Én sose nyaliztam és nem is fogok.
2-Greed GoD-os, szóval alapból nem kellett volna engednie, és még inkább részt vennie abban a campelésben, amit akkor éppen csináltak.

Szóval megkérnélek, hogy ne arra térj ki, hogy talán kedves szavakkal nyalizzak nekik, hogy ne campeljnek meg, hogy esetleg még valami illemet is mutassak, amikor senki nem szidta a törököket pedig már fent voltak egy órája, azzal, hogy laggerek stb stb stb... és elkezdenek campelni... és mikor megláttam, hogy Greed-is részt vesz benne eldurrant az agyam.
Ők követték el a szabálysértést még is én kaptam mutet. Ezen mi volt jogos?

A panasz lényege az lenne, hogy szabálysértés ellenére is véded/védenéd,
ha pedig véded, akkor nem engem kellett volna jól leszidni, hogy először az illem, mert egy idő után így is úgy is kiírtam volna, hogy Turkish dogs, mert nem 1x campeltek és kicsit felfőtt volna az agyvizem.

A szabályszerű eljárás az lett volna, hogy mivel Greed külföldi team tag, és mellette még nem régóta van a teamba nézd el neki ezt a kis apróságot.
Ha vmi ilyesmit írtál volna akkor most nem írnák megint, és nem húznánk egymás idejét, hanem szimplán elfelejtettem volna, hogy bármi ilyesmi megtörtént valaha.

Plussz egy GoD-ostól sem kaptam még mutet azért mert külföldit szidtam csak Greed-től..... ez szerintem nem igazán elfogadható hiszen magyar szerverre feljön egy török vagy bármely más nemzetiségű játékos, egy órán át laggoltatja magát/campel kész vagyok már idegilek, és pont véletlenül az egyik team tag is pont olyan nemzetiségű, és akkor semmit nem írhatok neki? Hozzá teszem most azért ez egy külön eset volt, mert Greed is campelt. Más esetben szólok egy moderátornak.

Volt már eset, hogy megkértem, hogy pls no lagg. Mi volt rá a válasz? that's ping is lagg? Mit szólna hozzá, ha én felmennék az ő szerverére, és ő neki ott 25-30-as pingje van, és én letankolnám őt folyton egy 100+-os pinggel.
Ez most csak egy példa volt, de szerintem ugyan úgy érvényes a campelésre is, hiszen volt már rá eset, hogy hiába írtam, hogy ne campeljen, arra is egy hasonló válasz érkezett.

Utólag még annyit, hogy lehet, hogy sok 10-14 éves játszik a szerveren, de az nem azt jelenti, hogy mindenki 10-14éves életéveit éli. Őket lehet, hogy úgy mond "hülyének" tudjátok nézni egy olyan szöveggel mit amit én kaptam előző téma lezárásaként, de vannak akik kicsit érettebb fejjel gondolkoznak már.
Szóval igazából ez is lehetne panasz, hogy megpróbáltatok engem leszidni és olyan jogtalan mutet rám erőltetni, amit nem érdemeltem meg.

By:Elverlek
Last Edit: 2014-07-19 11:58:44 by Ventor55

ZsoXa

  • Nolifer
  • 240 hu
Re: Panasz again.
#1 2014-07-23 17:52:30
Azt sem tudtad felfogni, hogy azt írtam, NE INZULTÁLJ MÁSOKAT és nem azt h nyalizz bárkinek is, de igyekszem egy ilyen kedves, intelligens, nem 10-14 életév közötti (általad "hülyének" titulált) személynek egy fokkal érthetőbben elmagyarázni a problémát.
Más szabálysértése a te szabálysértésedet nem teszi semmissé.
Ha valaki drogozik és elüti a mellettem állót és én ezek után halálra verem az illetőt akkor én majd hiába hivatkozok arra, hogy de hát kérem én ártatlan vagyok...
Greed-re visszatérve ha lettek volna további panaszok, eljártam volna az ő ügyében is, viszont mivel az általad említett camp nem olyan főben járó bűn (hiszen mindennapos rengeteg playertől), az adminját pedig rendeltetésszerűen használta úgy ítéltem meg, hogy panaszod elutasításra került.

 

Designed by Surge