Author
Topic: QuaN JR 2.0  (Read 3371 times)

Sheadary

  • Inactive
  • 5 hu
QuaN JR 2.0
2014-11-22 13:03:15
Játékban használt nevem:QuaN
Előző neveim: Pro3x
Születési idő: 2000.03.19.
Lakóhely: Kiskunmajsa (Vidék ;d)
Játék kezdésének éve: ~ 2012 végefele
Előző klánjaim: [GoD] (próbaidő), [Rly] , =FoX= , [Ex] , [VR] (plusz voltak még ilyen említésre se méltók tad , ht )
Ebben vagyok jó: DD
Itt játszom, játszottam: GoD Gaming, FFS Gaming
Beszélt nyelvek: Magyar , angol (nagyon kicsit)
Skype cím: szarvasroli19
Miért szeretnék tag lenni: Mert egy jó közösség, újra aktív lettem és egy olyan klánt keresek, ami nem zár be (mint pl a kádfejű Hederinek a klánjai ;d)
Egyszer már bekerültem próbaidőre, de most remélem teljesen bekerülök! Tagja vagyok az ffs-es GoD teamnek, is és ha esetleg lenne valami aktívság ott is, akkor lehet rám számítani természetesen.
Egyéb: Szabadidőmbe általában focizok, tanulok vagy mtazok ezek mellett szoktam youtubeosokat nézni (pl: Mike, HErBY, Sirius,  James_MC, LuckeY stb..) Általában lehet rám számítani, és örülnék ha tagja lehetnék a jelenlegi legjobb magyar dd klánnak. Röviden ennyi lett volna.
Köszönöm a figyelmet!
QuaN

Hederi

  • Nolifer
  • 391 hu
  • Former Co-Leader of GoD
Re: QuaN JR 2.0
#1 2014-11-22 13:04:55
Szerintem simán megérdemelne egy második esélyt, szép lett a JR-e is, és elég aktív.
Támogatom! +1


Once upon a time I played MTA:SA DD professionally, now I just talk about it.

Sheadary

  • Inactive
  • 5 hu
Re: QuaN JR 2.0
#2 2014-11-22 13:19:12
TY ;D

Mettyu

  • Nolifer
  • 720 hu
  • Anyád
Re: QuaN JR 2.0
#3 2014-11-22 15:17:50
Mondtam Hederinek is, hogy még felesleges jelentkezést írnod..Ezzel inkább rontassz az esélyeiden, mint ha vártál volna ezzel egy kicsit. Egy kicsit úgy érzem, hogy ezek a szövegek: "kádfej", "említésre se méltó pl: tad" azért lettek beleírva, hogy egy kicsit bevágódj nálunk.

Mettyu

  • Nolifer
  • 720 hu
  • Anyád
Re: QuaN JR 2.0
#4 2014-11-23 23:18:09
ElutasítvaHederi rossz próbálkozás volt..inas

 

Designed by Surge